The Beatles Poster 1960-tal

260231

BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "YEAH YEAH YEAH! (A Hard Day's Night)", Ewes Tryckeri AB Sthlm 68, Sverige, stämpelnumrerad 110, 69x32 cm

Smärre hanteringsveck

Pop/Rock, Affischer

Rum 11

The Beatles Poster 1960-tal
Budhistorik (35 bud)
1422915
5 200
1422910
5 000
1422912
4 800
1422910
4 600
1422902
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.