Maj Bring oljemålning

260188

BRING, Maj (1880-1971): Vår på Skansen ll, signerad, olja på pannå, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Maj Bring oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1454284
4 400
1452637
4 200
1454283
4 200
1452637
1454282
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.