Maj Bring oljemålning

260183

MAJ BRING (1880-1971), Stadsbild, olja på pannå, signerad och daterad -54, 53x45 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Maj Bring oljemålning

Budhistorik (46 bud)
1459675
12 000
1459678
11 500
1459675
11 000
1459673
10 500
1459668
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.