The Beatles Poster 1960-tal

260176

BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Help" / "Hjälp!", Bok-Lito AB Borås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 725, 99x69 cm

Smärre vikveck

Pop/Rock, Affischer

Rum 11

The Beatles Poster 1960-tal
Budhistorik (22 bud)
1422765
4 800
1422782
4 600
1422765
4 400
1422780
4 200
1422765

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.