The Beatles Poster 1960-tal

260174

BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Help" / "Hjälp!", Bok-Lito AB Borås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 723, 99x69 cm

Tuschnotering "Måndag 10/9 19.30", fläck, smärre vikveck

Pop/Rock, Affischer

Rum 11

The Beatles Poster 1960-tal
Budhistorik (17 bud)
1422577
1 800
1422576
1 700
1422568
1 600
1422512
1422566

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.