Servisdelar England basaltware delvis Wedgwood

260084

TEKANNA, 1800-tal, England, basaltware, dekor av antikiserande figurscener, höjd ca 14 cm

Nagg, dekor med bortfall, lock med borrat hål, lagning

Keramik/Porslin

Monter 11

Budhistorik (1 bud)

1414136
2014-09-01 21:29:16

2014-09-01 kl 21:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.