AC/DC

260075

AUTOGRAFLITOGRAFI, "For those about to rock", framsida till musikomslag till AC/DC, numrerad 217/500, signerade av samtliga medlemmar i bandet, ca 59x50 cm

Pop/Rock, Affischer

Rum 11

AC/DC

Budhistorik (7 bud)
1419848
5 000
1419847
4 600
1419844
1 400
1419843
1 300
1419842

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.