Hilding Linnqvist oljemålning

259878

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Valborgsmässoafton vid Österåsen, monogramsignerad, olja på pannå, 53x81 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Hilding Linnqvist oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1423462
2 400
1419285
1415231

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.