ABBA

259792

KLIPP, TIDNINGAR och PROGRAMBLAD, ABBA, 1970-2000-tal, bl a "Hänt" 1979

Slitage, skador

Pop/Rock, ABBA

Visas på begäran

ABBA
Budhistorik (14 bud)
1423343
1 400
1423349
1 300
1423343
1423348
1423343
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.