Elvis Presley

259790

KLIPP, 1970/80-tal, samt MAGASIN, bl a Rolling Stone No 248 1977, fotografi föreställande Elvis Presley och Juliet Prowse från filmen "G.I. Blues" ("En Yankee med takter i" Sverige)

Slitage, skador

Pop/Rock

Elvis Presley
Budhistorik

2014-09-06 kl 13:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.