Mr Brainwash

259525

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): Rolling Stones, offset litografi, signerad i trycket, ca 58x83 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Grafik

Rum 11

Mr Brainwash

Budhistorik (14 bud)
1415098
1422530
1415098
1421793
950
1415098
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.