Mr Brainwash

259524

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): Michael Jackson i Renoirmotiv, offset litografi, signerad i trycket, ca 58x72 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Grafik

Rum 11

Mr Brainwash
Budhistorik (12 bud)
1421853
850
1422094
1421853
750
1421797
700
1421849
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.