Anthonie Christensen Kullen

259116

CHRISTENSEN, Anthonie (1849-1926): Blomstermotiv, monogramsignerad Kullen AC 1896, olja på duk 62x50 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Anthonie Christensen Kullen

Budhistorik (4 bud)

1414137
3 200
1405782
1405780
1403498

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.