Göran Hahne nakenstudie

259092

HAHNE, Göran, samtida, nakenstudie till "harmony", blandteknik på papper, signerad och daterad -87, 120x49 cm

Konst

Rum 5

Göran Hahne nakenstudie

Budhistorik (8 bud)
1424391
650
1424333
600
1424239
550
1422352
500
1421615
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.