Karl Dahlqvist oljemålning

259051

DAHLQVIST, Karl (1900-71): Blomsterstilleben, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1939, olja på duk, 52x51 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1456971
450
1445715
1453291
1445715

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.