Torun Munthe oljemålning

259048

MUNTHE, Torun (1891-1993): Sommaridyll, signerad och daterad 1944, olja på pannå, 41x65 cm

Konst

Fack 14

Torun Munthe oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1453285
450
1457475
1453285
1444690

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.