Magnus Creutz oljemålning

259047

CREUTZ, Magnus (1909-1989): Damporträtt, signerad Creutz, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Magnus Creutz oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1457865
1 400
1457863
1 300
1457860
1457859
1457858

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.