Celso Lagar akvarell

259000

LAGAR, Celso (Spanien, 1891-1966): Sittande modell, akvarell, signerad, 22x28 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Celso Lagar akvarell

Budhistorik (2 bud)

1409884
1403838

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.