Oljemålning efter van Dyck

258943

A. VAN DYCK (1800-tal): efter, mansporträtt, olja på duk uppklistrad på pannå, 46x38 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

Oljemålning efter van Dyck
Budhistorik (33 bud)
1459371
6 600
1459370
6 400
1459367
6 200
1459366
6 000
1459365
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.