Ovalt mansporträtt i olja

258940

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal) mansporträtt, olja på duk, oval, monterad i träskuren och förgylld ram, 90x74 cm

Dubblerad duk, lagning, omfattande retuscher, hål, ram med skador

Konst, Måleri

Rum 14

Ovalt mansporträtt i olja

Budhistorik (21 bud)
1459859
6 400
1459862
6 200
1459859
5 200
1457591
5 000
1457591
4 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.