Oidentifierad konstnär olja

258870

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Tvätterska, otydligt signerad J Harvey?, olja på duk, 51,5x41 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 5

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (64 bud)
1460170
14 000
1460169
13 500
1460166
13 000
1460165
12 500
1460159
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 336 EUR, 1 502 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.