J C Reinhart hans efterföljare olja på pannå

258869

REINHART, Johann Christian (1800-talets första hälft): hans efterföljare, pastoralt landskap med herde, olja på pannå, 70x91,5 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Budhistorik (3 bud)

1459836
3 200
1452751
1449671
1 300

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.