Oljemålning Eric Elfvén

258653

ELFVÉN, Eric (1921-2008): Modell, signerad Elfvén, olja på papp, 53x45 cm

Konst, Måleri

Oljemålning Eric Elfvén

Budhistorik (4 bud)

1426752
450
1426747
1426741
1416391

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.