ABBA

257662

AUTOGRAFER, ABBA, bilder, 2 st, signerade av samtliga medlemmar,1970-tal, 14,5x10,5 resp 18x13 cm

Hanteringsveck, obetydliga fläckar

Pop/Rock, Autografer, ABBA

Rum 11

ABBA

Budhistorik (39 bud)
1423325
5 600
1423326
5 400
1423325
5 200
1423322
5 000
1423323
5 000

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.