Autografer

257625

ATTACHÉVÄSKA, plexiglas, spännen i gulmetall, signerad med AUTOGRAFER av: Nina Hagen, Yoko Ono, Patti Smith, Marianne Faithfull, Suzi Quatro, Joan Baez, Rickie Lee Jones, Belinda Carlisle
HISTORIK: Nuvarande ägare har rest världen runt i sin jakt på autografer

Smärre slitage

Pop/Rock, Autografer

Monter 32

Autografer

Budhistorik (2 bud)

1414252
5 600
1414251
4 400

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.