Europe

257231

GITARR med AUTOGRAF, Burny, signerad av John Norum (Europe)
PROVENIENS: John Norum, Europe. Använd av John Norum vid inspelning av instruktionsvideo i Polarstudion 2013

Pop/Rock, Instrument

Rum 11

Europe

Budhistorik (12 bud)
1422124
3 800
1422118
3 600
1422116
3 400
1422108
3 200
1422091
2 600

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.