Marie Fredriksson blandteknik

256682

FREDRIKSSON, Marie (född 1958): "Ett bord i Solen", signerad och daterad Marie Fr -07, blandteknik, 77x56 cm
Utställd i samarbete med Wetterling Gallary och Live Nation
Utställningskatalog medföljer

Pop/Rock, Konst, Konst

Rum 11

Marie Fredriksson blandteknik

Budhistorik (21 bud)
1422085
5 400
1422079
5 200
1422076
5 000
1422074
4 800
1422070
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.