ABBA

256645

SJÖLANDER, Ture (född 1937): ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander -77, provtryck, färgserigrafi, bladmått 55x75 cm

Ej ramad, fläckar

Pop/Rock, Konst

Rum 11

ABBA
Budhistorik (18 bud)
1423312
2 400
1423309
1423301
1423307
1423301
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.