Paul Graf oljemålning

256286

GRAF, Paul (1866-1903): Blommande körsbärsträd, signerad och daterad 98, olja på duk, 68x83 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Paul Graf oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1420646
5 400
1420644
5 200
1420632
5 000
1420643
5 000
1420632
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.