ABBA autografer

256001

SJÖLANDER, Ture (född 1937): ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander -77, H.C. 31/70, färgserigrafi, med AUTOGRAFER av samtliga ABBA-medlemmar, 48x66 cm

Pop/Rock, Autografer, ABBA, Pop/Rock, Pop/Rock

Rum 1

ABBA autografer

Budhistorik (19 bud)
1423282
6 800
1423279
6 600
1423275
6 400
1423272
6 200
1423263
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.