Victor Pierre Huguet olja på pannå

255984

HUGUET, Victor Pierre (Frankrike, 1835-1902): Landskap med hästar, signerad V. Huguet -59, olja på pannå, 23,5x36,5 cm

Spricka och hål i pannån

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
1457538
8 000
1457534
6 000
1453730
5 400
1451853
5 000
1445957

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.