J-E Franzén oljemålning

255777

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Kinesisk komposition, signerad och daterad JEF 1962, olja på duk, 70x91 cm

Ytmärken

Konst, Måleri

Rum 17

J-E Franzén oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1413192
11 000
1410524
10 000
1408668
7 800
1407718
7 200
1407238
6 800

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.