Theo Tobiasse litografi

255698

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "De vilda svanarna" ur H-C Andersen's sagor, signerad Theo Tobiasse, färglitografi, 59x65 cm

Konst

Fack 9

Theo Tobiasse litografi
Budhistorik (4 bud)

1412729
1412631
1411776
1411260

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.