Theo Tobiasse litografi

255697

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Elddonet" ur H-C Andersen's sagor, signerad Theo Tobiasse, färglitografi, 59x65 cm

Rum 6

Theo Tobiasse litografi
Budhistorik (3 bud)

1424404
1424400
1423979

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.