Anders Zorn, etsning

255523

ZORN, Anders, (1860-1920), Författare Renan Ernest, 1892, signerad Zorn, etsning, 33,5 x 23 cm,

Med dedikation Rektor Romson

Konst

Fack 17

Anders Zorn, etsning

Budhistorik (8 bud)
1424690
1 900
1424684
1 800
1424683
1 700
1424399
1 600
1424316

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.