Matbord, Karl Johan av stockholmskvalitet

255511

MATBORD, Karl Johan av stockholmskvalitet, fanerat med mahogny, sarg med pärlstav, svarvade, profilerade ben med hjultrissor, tio iläggsskivor av furu och björk, höjd 76, totallängd 553 x 144 cm

slitage, smärre lagningar

Rum 8

Budhistorik (15 bud)
1425592
28 000
1425591
24 000
1425588
23 000
1425587
22 000
1425586
21 000

Slutpris SEK:
28 000
2 736 EUR, 3 200 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.