Peter Frie oljemålning

255437

FRIE, Peter (född 1947): "Exteriör", signerad Peter Frie, olja på duk, ca 100x120 cm

Konst, Måleri

Peter Frie oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1416353
5 000
1413451

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.