Peter Frie oljemålning

255436

FRIE, Peter (född 1947): Stilleben, signerad Frie, olja på duk, ca 50x60 cm

Konst, Måleri

Peter Frie oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1426017
1426012
1426011
1426003
1426000
700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.