Peter Frie oljemålning

255435

FRIE, Peter (född 1947): "Klippor", signerad Frie, olja på duk, ca 66,5x81 cm

Konst, Måleri

Peter Frie oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1426118
6 000
1426116
5 600
1426115
5 400
1426113
5 000
1419687
4 600

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.