Orientmatta Bachtiari

254362

ORIENTMATTA, Bachtiari, semiantik, ca 478x326 cm

Restaurerad, lagningar, malskador

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta Bachtiari
Budhistorik (6 bud)
1461264
4 200
1460707
1460706
1452577
2 800
1447623

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.