Orientmatta Bachtiari

254362

ORIENTMATTA, Bachtiari, semiantik, ca 478x326 cm

Restaurerad, lagningar, malskador

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta Bachtiari
Budhistorik (6 bud)
1461264
4 200
1460707
1460706
1452577
2 800
1447623

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer