Vachron Constantin armbandsur i 18 k

254236

VACHERON CONSTANTIN, herrarmbandsur, 18 k guld, mekaniskt urverk, 1940/50-tal, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé, ref: 4217, boett nr: 334265, caliber: P454/58, verk nr: 495176, diameter 34 mm, originalbox och cert medföljer

Boett med slitage, ej funktionstestad

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
1452341
15 500
1438691
15 000
1440091
14 500
1438691
14 000
1438570
12 000

Slutpris SEK:
15 500
1 460 EUR, 1 755 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.