Vachron Constantin armbandsur i 18 k

254236

VACHERON CONSTANTIN, herrarmbandsur, 18 k guld, mekaniskt urverk, 1940/50-tal, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé, ref: 4217, boett nr: 334265, caliber: P454/58, verk nr: 495176, diameter 34 mm, originalbox och cert medföljer

Boett med slitage, ej funktionstestad

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
1452341
15 500
1438691
15 000
1440091
14 500
1438691
14 000
1438570
12 000

Slutpris SEK:
15 500
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer