ABBA

253996

TURNÉJACKA, ABBA, 1970/80-tal, Polar, mörkblå satin med gula broderier, tygmärken "Mikke" (Michael B Tretow), Sweden,
PROVENIENS: Michael B. Tretow

Pop/Rock, ABBA

Rum 11

ABBA

Budhistorik (11 bud)
1423241
12 500
1423233
12 000
1423237
12 000
1423233
10 000
1423225
1 300

Slutpris SEK:
12 500
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer