ABBA

253995

STUDIOJACKA, ABBA, Polar, 1970-tal, ljusblå satin, uppsydd av Owe Sandström, etikettmärkt "Artistdressing Owelars Stockholm 08/207017", storlek L enligt etikett
PROVENIENS: Michael B. Tretow

Smärre fläckar

Pop/Rock, ABBA

Monter 19

ABBA

Budhistorik (11 bud)
1423224
11 500
1423223
6 200
1423213
2 600
1423173
2 400
1423164

Slutpris SEK:
11 500
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer