Frederik de Moucheron palatsterrass

253908

DE MOUCHERON, Frederik (holländsk skola, 1700-tal) hans efterföljare, palatsterrass med fontän, olja på duk, 82x108 cm

Lagning, krackeleringar, mindre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (22 bud)
1458370
16 500
1454435
16 000
1454433
15 500
1454432
15 000
1454431
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 612 EUR, 1 886 USD
Utropspris SEK:
24 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.