Isaac van Duynen hans krets Fiskstilleben

253899

VAN DUYNEN, Isaac (Holland 1600-tal): hans krets, Fiskstilleben, olja på duk, 62x125 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (15 bud)
1454958
16 000
1461824
15 500
1454958
15 000
1455313
14 500
1454958
11 500

Slutpris SEK:
16 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer