Isaac van Duynen hans krets Fiskstilleben

253899

VAN DUYNEN, Isaac (Holland 1600-tal): hans krets, Fiskstilleben, olja på duk, 62x125 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (15 bud)
1454958
16 000
1461824
15 500
1454958
15 000
1455313
14 500
1454958
11 500

Slutpris SEK:
16 000
1 454 EUR, 1 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.