Resväska i brun krokodil, ca 1940/50-tal

252849

RESVÄSKA i brun krokodil, ca 1940/50-tal, med vita stickningar och grönt moiréfoder, 38 x 50 x 13,5 cm, tillhörande nyckel

Smärre slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
1451265
3 800
1443107
3 600
1443107
3 400
1442275
3 200
1443106
3 200

Slutpris SEK:
3 800
345 EUR, 399 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.