Resväska i brun krokodil, ca 1940/50-tal

252849

RESVÄSKA i brun krokodil, ca 1940/50-tal, med vita stickningar och grönt moiréfoder, 38 x 50 x 13,5 cm, tillhörande nyckel

Smärre slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
1451265
3 800
1443107
3 600
1443107
3 400
1442275
3 200
1443106
3 200

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer