Baume Mercier damarmbandsur i 18 k guld

252637

BAUME MERCIER, damarmbandsur, 18 k guld, 1950-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, diameter 11 mm, vikt ca 20 g

Tavlan med slitage, ej funktionstestad

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
1447902
2 600
1452310
2 600
1447902
2 400
1438198
1 400
1436067

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer