Baume Mercier damarmbandsur i 18 k guld

252637

BAUME MERCIER, damarmbandsur, 18 k guld, 1950-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, diameter 11 mm, vikt ca 20 g

Tavlan med slitage, ej funktionstestad

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
1447902
2 600
1452310
2 600
1447902
2 400
1438198
1 400
1436067

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.