Hermès damarmbandsur "Kelly"

248093

HERMÈS, damarmbandsur "Kelly", 1990-tal, quartz, hänglåsformad boett av gulddoublé, beige präglat armband i kalvskinn med vita stickningar, stämpelmärkt BRACELET HERMÈS, boett nr: 850878, diameter 20 mm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Hermès damarmbandsur

Budhistorik (26 bud)
1452409
7 400
1452406
7 200
1452403
7 000
1452402
6 800
1452398
6 600

Slutpris SEK:
7 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer