Jaeger-LeCoultre damarmbandsur i 18 k

245659

JAEGER-LECOULTRE, damarmbandsur, 18 k vitguld, 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, silverfärgad urtavla, integrerad länk i 18 k, caliber: 618/2, verk nr: 2047877, boett nr: 112239, diameter 25 mm, vikt ca 50 g

Bakboett med gravyr, smärre bruksslitage

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

1452307
7 600
1447886
7 400
1442277
3 200
1440154

Slutpris SEK:
7 600
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer