Skrivstää empire

261478

SKRIVSTÄLL, 1800-tal, empire, trä och brons, burkar i glas, delvis förgylld, med spar av brännförgyllning, höjd 21, 23x15 cm

Diverse

Monter 7

Skrivstää empire

Budhistorik (11 bud)
1411386
2 400
1408279
1401645
1405540
1401645
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.